Wczytuję dane...
O sklepie i o mnie

Womensbazaar  w  moim zamyśle  to nie tylko sklep z kosmetykami i galanterią skórzaną (a w przyszłości  jeszcze z innym asortymentem). Chcę aby prócz kupionego towaru, każda kobieta, która go odwiedzi wyszła z konkretną dawką motywacji dla siebie. Motywacji i odwagi aby coś zmienić w swoim życiu. Odwagi aby nie odkładać życia na później, po tym jak wychowa dzieci, odchowa wnuki, posprząta, ugotuje obiad, umyje okna itd., itd.,itd. Z odwagą aby żyć. Bo życie włąsne życie dostaję się tylko jedno. 

Jestem na plus, plus size i 50+.  W pewnym momencie mojego życia, w  tym pędzącym do nikąd świecie, pełnym wielkich supermarketów, centrów handlowych itp. zauważyłam, że gdzieś siebie utraciłam.  Poczułam się mocno zagubiona. Córka  już dorosła, ja poczułam się stara, nieatrakcyjna jako kobieta  i niepotrzebna.  Zobaczyłam, że zgubiłam tą fajną, młodą kobietę z przed  lat  a ten otaczający świat zasysa mnie coraz bardziej. I coraz bardziej staję się „ ładnie plastikowa” ale bez wnętrza i życia i co najgorsze bez chęci aby żyć. 

Bardzo chciałam to zmienić. Przede wszystkim bardzo pragnęłam interakcji  z innymi podobnymi do siebie kobietami. Długo myślałam, Na początku miał być  blog,  ostatecznie  zdecydowałam się, odważyłam się otworzyć ten sklep z blogiem.  Sklep dla kobiet. Jest ich tysiące, wiem o tym, ale mam nadzieję, że ten będziesz odwiedzała  chętniej niż inne. 

Moje dwa motta:

„Jeśli myślisz, że nie możesz nic zmienić, zmień myślenie”

„Pierwsza zasada życia: nigdy się nie poddawaj, druga zawsze pamiętaj o pierwszej”

stat4u